Australijos augalai

Skiltis mieloms mamoms ir visiems kitiems, kam akį ir širdį džiugina žiedai.

Sidnėjus

Laukėme pamatyti šį miestą. Retas atvejis :) Nė kiek neoriginaliai ir visiškai nuspėjamai pirmiausia traukėme pamatyti garsiąsias Sidnėjaus Operos rūmų bures...

Glowworms tunnel (Šviečiančių kirminų tunelis)

Atrodytų, kad angliškai šios vietos pavadinimas skamba kiek geriau, nes lietuviškai tai visai neskaniai... Bet ne ragaut ten žmonės eina, taigi - ramiai! :)

Blue Mountains (Mėlynieji kalnai)

Gera valanda kelio nuo burzgiančio Sidnėjaus ir jūs jau kalnuose! Gyventume čia, tai turbūt porą savaitgalių per mėnesį čia važiuotume.

Uluru ir Kata Tjuta

Grįžtame į Ayers Rock kurortą. Čia visko daug: viešbučių, turistų, autobusų, turų, musių, karščio...

Kings Canyon (Karaliaus kanjonas)

Vos nusileidę Ayers Rock kaimelio oro uoste supratome, kad visos kalbos apie raudoną Australijos centrą yra ne iš piršto laužtos - žemė čia tikrai... raudona.

Susitikimas su didžiaisiais baltaisiais rykliais

Ši pramoga buvo viena iš pagrindinių šios kelionės tikslų. Jau planuodami kelionę buvome nusprendę, kad į ryklių stebėjimą plauksiu aš vienas, nes Jūratei visa diena laivelyje Indijos vandenyno bangose atrodė per didelis iššūkis...

Adelaidė

Šiame mieste nakvojame pakeliui į Port Lincoln, kur lauks nauji nuotykiai. Ryte prieš skrydį pasivaikščiojimui ir pietums turime max 4 valandas.

Tasmanų pusiasalis, Tasmanija

Toliau mūsų kelias vedė į salos rytus - Tasmanų iškyšulį, kur praleidome tris tasmaniškiausias dienas.

Hartz kalnas, Tasmanija

1255 m. Fantastiška panorama ir nė gyvos dvasios aplink! Nė vienas iš skaitytų aprašymų ne iš tolo neįvertino šio kalno grožio..

Tasmanija

41°45' pietų platumos, 145°97' rytų ilgumos - dar niekada nebuvome taip toli į pietus ir taip toli į rytus.

Melburno apylinkės

Rašom apylinkės, bet ne viskas labai arti šio miesto. Tiesiog nesinorėjo iš Grampians atgal važiuoti tuo pačiu keliu, tai radome...

Grampians nacionalinis parkas

3 val. kelio nuo Melburno į šiaurės vakarus - fainas granito uolų parkas. Parke visos gražiausios vietos įrengtos taip, kad ir sunkiau judantys ar šiaip tinginiai...

Didysis vandenyno kelias

Jeigu kada nors matėte ką nors apie Australiją, garantuoju, matėte vaizdų iš šio kelio. Nuo Appolo bay iki Port Campbell - turistinis hotspotas ar, tiksliau, hotroudas :)

Melburnas

Per 17 valandų nuskridome 10940 km ir iš Osakos per Singapūrą pasiekėme Melburną. Valio Australijai! Kaip vaikystėje aukštyn kojom dainavo Keistuoliai.
Hello, 'straya!