Diena paveiksle - Landmannalaugar!

Kam Islandija jau patiko, šiandien garantuotai galutinai įsimylės!
Pamenate tą SAS žurnalo nuotrauką, kuri ir suviliojo aplankyti Islandiją? Va ten ir keliausime.

Šiame įraše kuo toliau, tuo teksto bus mažiau, nes nebent Donelaitis ar Papievis sugebėtų tokį vaizdą žodžiais aprašyti...

Diena prasideda poros valandų kelione autobusu, nes važiuojame į šalies vidurį - Highlands, kur be 4 ratais varomos mašinos neįmanoma. Važiuojame grubiais žvyrkeliais, teko ir kelias upes pervažiuoti - naujokams čia ne vieta. Pakeliui sustojome pamatyti garsiojo Eyjafjallajokull ugnikalnio, kuris 2010 m. tiek reikalų Europoje visiems suvėlė.

Atvykus - į eilutę susimokėti mokestėlį už patekimą, kita eilutė - į tualetą ir šaunam savo išsirinktu taku, nes diena ne begalinė - turime nepilnas 6 valandas ir privalome laiku sugrįžti prie autobuso. Mūsų pasirinktas maršrutas:

Daugiadieniai žygiuotojai čia arba pradeda arba finišuoja 5 dienų žygį. Prie tualetų - dušų barako visa jų margaspalvių palapinių stovykla.

Jeigu Alvydas būtų kelionių fotografas, kasdien turėtume po kokias 6 nuotraukas. Bet šiandien žmogus tiek sužavėtas, kad poškina į visas puses kaip pašėlęs. Dar nesu taip mačiusi.
Ir aš jį suprantu. Čia nuostabu!

Summa summarm:
5 val.
14 km trasa,
540 m aukštyn.Naujausi įrašai

Galapagai. Kas, kaip ir kiek

Galapagus sudaro 20 vulkaninių salų ir 42 salelės. Gyvūnų, augalų, vandens gyvių įvairovė čia tokia didelė, kad pirmas porą dienų aikčiosite iš nuostabos. Pramogų, įvairių užsiėmimų, restoranų, suvenyrų parduotuvių tiek, kad irgi nuobodulio nepajusite.

Marlinų žvejyba Galapaguose

Kai tik nusprendėme kelionės pabaigoje nuvykti į Galapagus, iš karto puolėme guglinti apie pramogas. Pasirodo nuo vasario čia prasideda marlinų ir tunų žvejybos sezonas.

Žalumynai margumynai

Paskutinė grožių porcija. Surinkome, Jums, mielieji, ką pamatėme Galapaguose per 5 dienas.

Galapagų salos. 2 dalis

Tęsiame pažintį su gražiosiomis salomis ir pramogaujam toliau. Žuvys, paukščiai, ruoniai, iguanos, ugnikalnių krateriai - visokios gėrybės. Ir visą laiką +35° C!!!

Galapagų salos. 1 dalis

Ne kartą Jums burbėjom, kad mums paplūdimiuose neįdomu, karšta, ką ten veikti... Brolyčiai, tik ne Galapaguose!

Kitas, Ekvadoras (Quito)

Jeigu norite pasivaikščioti per patį Žemės pusiaują - čia puiki vieta. Juk ir paties Ekvadoro pavadinimas kilęs nuo žodžio 'ekvator' - pusiaujas.

Vairavimas Limoje

Galvojome, kad esame daug matę, bet Peru, o ypač Lima rimtai nustebino. Jeigu galvojate, kad perdedame, tuomet atvykite į Limą ir viskuo patys įsitikinsite.

Peru popuri

Šalis didelė ir įdomi. Daug istorijos, žmonių, spalvų, skonių ir įspūdžių.